Kopsavilkums 17.04. – 23.04. 2017;

25/04/2017

Image may contain: 4 people

Vecāki  zēni (2000-1997) treneris Viktors Morozs ,  Latvijas čempionāts, 1. Līga,  netika  uzvarēta Ogre,  rezultāts 0:1.

No automatic alt text available.  Komanda U-16, treneris Igors Korabljovs,  zaudēja Rīgas komandai RFS ar rezultātu  1 : 4 (1:1). Skaistus vārtus guva Nidojor  Zabirovs , diemžēl, otrajā puslaikā mēs spēlējām  deviņi, mēs esam saņēmuši 2! sarknas kartītes (Bruno Laizāns un N. Zabirov)

Komanda U-13, treneris Aleksejs Šarando,  vinnēja Ventspils komandu  2:1.  Divus vārtus guva Daniels Suško,  otrajā puslaikā mūsu puiši arī spelejā mazākumā.

Komanda U-11 treneris  Armands Zeiberliņš, spēlējā neizšķirti ar Rīgas komandu RFS , rezultāts  1:1.

Komanda U-10 treneris  Armands Zeiberliņš, zaudēja komandai RFS ar 2:4  (2 : 0) – pirmajā puslaikā.